Plaukų formavimas

Mes vykdome prekybą šia produkcija

Newsha

Plaukų formavimo produktų linija

Newsha- plaukų formavimo linija. Kasdienis ir šventinis įvaizdis per kelias minutes. Lengvai formuojami, sveiki žvilgantys plaukai, pasitelkiant atrinktus gamtos išteklius.

SHIMMERING CREAM

Formavimo kremas sudarytas iš vaško ir kremo, suteikti plaukui pilnumo, formos ir blizgesio. Ženšenio šaknis stiprina plauką i suteikia blizgesio. Vidutinė fiksacija, tinkamas barzdos formavimui, išraiškingas formavimas neapsunkinant plauko.

Kaina 28,00€ (100ml)

SHINE CONTROL WAX

Formavimo vaškas akinamam blizgesiui ir lanksčiai fiksacijai. Baigiamasis produktas suteikiantis blizgesio, sukontroliuoja visus plaukų tipus, lanksčios formavimo galimybės.

Kaina 23,00€ (75ml)

TOTAL CONTROL GEL

Ypatingai stiprus formavimo gelis, itin tvirta fiksacija ir stiprus išsilaikymas.

Kaina 23,00€ (125ml)

BOUNDLESS GEL CREAM

Formavimo gelis vidutinės- stiprios fiksacijos. Tinkamas garbanų formavimui, bei trumpų plaukų šukuosenoms.

Kaina 24,00€ (125ml)

LIFTIN PASTE

Pakeliamoji pasta formai ir tekstūrai sukurti. Pakelia nuo šaknų suteikia matinį efektą. lazdyno riešutų ekstraktas maitina galvos odą ir plaukus.

Kaina 25,00€ (75ml)

DEFINING GLOSSY GUM

Stiprios fiksacijos blizgi guma plaukų formavimui ir šukuosenos užbaigimui. Suteikia lanksčia formą ir išsilaikymą. Suteikia apimties plaukams nuo šaknų iki galiukų. Tinkamas garbanų formavimui ant šlapių ir sausų plaukų. Kapuasu sviestas maitina plauką ir galvos odą, suteikia plaukui blizgesio, saugo nuo karščio.

Kaina 19,00€ (75ml)

GENTLE STRUCTURE WAX

Lengvos tekstūros formavimo vaškas formai ir apimčiai sukurti. Visų ilgių plaukams, lengva fiksacija ir natūralus blizgesys. Natūralaus bičių vaško dėka minkština ir atstato pažeistus plaukus.

Kaina 25,00€ (75ml)

STRON MOLDING WAX

Formavimo vaškas trumpiems ir vidutinio ilgio plaukams. Itin stipri fiksacija ir ilgas išsilaikymas, lanksčios formavimo galimybės. Karnubų palmių aliejus suteikia išskirtinę fiksaciją.

Kaina 25,00€ (75ml)

LIGHT HOLD GEL

Ilgai išliekantis formavimo gelis. Drėgmei atsparus produktai sukurtas vandens pagrindu. Tinkamas “šlapio efekto išgavimui”, vidutinė fiksacija. Agaves nektaras suteikia patikimą fiksaciją ir lengvą plaukų performavimą.

Kaina 22,00€ (75ml)

INTENSE TOUCH MOUSSE

Stiprios fiksacijos formavimo putos (ne aerozolinės). Tinkamos garbanoms formuoti, išlaiko natūralią plaukų apimtį. Maka šaknies ekstraktas veikia, kaip cukrus, dėl to produkto fiksacija yra maksimali.

Kaina 26,00€ (200ml)

SHAPING LIFT FOAM

Apimties putos suteikia didelę apimtį ir lanksčią fiksaciją, nuo šaknų iki galiukų. Aerozolinės putos ilgai išliekanti apimtis ir plauko drėkinimas, dėl akai uogų ekstrakto esančio sudėtyje.

Kaina 23,00€ (200ml)

FLEXIBLE CONTROL HAIRSPRAY

Plaukų lakas apimčiai, blizgesiui ir lanksčiai fiksacijai. Kviečių proteinai stiprina ir apsaugo plauką nuo karščio ir išorinių veiksnių, bei suteikia blizgesio.

Kaina 19,00€ (300ml)

TEXTURIZING VOLUME POWDER

Matinė formavimo pudra- suteikia plaukui apimties nuo šaknų iki galiukų. Tinka visų ilgių ir tipų plaukams. Ryžių gemalų aliejus suteikia lengvą plauko fiksaciją ir išraiškingą apimtį, nesausinant galvos odos ir plauko.

Kaina 19,00€ (5g)